Категорії

Послуги

Зворотній дзвінок

Інтернет-магазин "Файний Будмаркет" є партнером компанії ТОВ "Файний Ремонт", яка виконує будівельні та ремонтні роботи.

Основним видом діяльності компанії ТОВ “Файний Ремонт” є ремонт квартир, офісів, будинків, а також продаж будівельних матеріалів за низькими ніцами. Компанія розпочала свою діяльність 17 років тому. Для нашої компанії немає нічого неможливого – наші шановні клієнти можуть бути впевнені в тому, що ми зможемо реалізувати навіть найскладніші завдання.

У нашій компанії працюють тільки вузькі професіонали. Ми не тільки якісно надаємо будівельно-ремонтні послуги, а й даємо максимальну гарантію на наші послуги. Ми забезпечуємо всі умови для підвищення професійної освіти та реалізації творчого потенціалу, гідно винагороджуємо кожного нашого співробітника за результативний і якісну працю. Ремонт квартир передбачає: ексклюзивний, косметичний ремонт, євроремонт, ремонт новобудови, дизайн інтер’єру, утеплення стін квартири та внутрішні оздоблювальні роботи в квартирі. Ремонт офісів включає в себе такі роботи: гіпсокартонні, електромонтажні, малярні роботи, шпаклівка стін і стелі, дизайн інтер’єру офісу.

Ми виконуємо: демонтажні роботи, монтажні роботи, гіпсокартонні роботи, малярно-штукатурні роботи, плиточні роботи, електромонтажні роботи, сантехнічні роботи, комплексний ремонт, та ремонт нежитлових приміщень.

При купівлі будівельних матеріалів в інтернет-магазині "Файний Будмаркет" Ви отримаєте знижку -15% на виконання ремонтних робіт від компанії "Файний Ремонт".